ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнериДобровільні внески

ДОБРОВІЛЬНА ПОЖЕРТВА АБО БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ ДЛЯ ВГО “УСПІШНА УКРАЇНА”

З Вашою фінансовою підтримкою ВГО “Успішна Україна” зможе краще реалізовувати Успішні Справи. Перерахувати свій внесок Ви можете на рахунок:

Р/р 2600501008493
у Київській філії АТ “Кредит банк (Україна)”
МФО 321897
Код 33236650

Призначення платежу – добровільна пожертва (благодійні внески) без ПДВ

Щиро дякуємо!

УВАГА!!!

Пільги по оподаткуванню добровільних пожертв і благодійних внесків для юридичних осіб.

Закон України “Про оподаткування прибутку підприємств” п.5.2.2.

Суми коштів або  вартість  товарів  (робіт,  послуг), добровільно перераховані (передані)  протягом  звітного  року до Державного бюджету України або бюджетів місцевого   самоврядування,   до  неприбуткових організацій,  визначених  у  пункті  7.11 статті 7 цього Закону, у розмірі,  що перевищує два відсотки, але не більше п'яти відсотків оподаткованого прибутку попереднього звітного року, включаються до валових витрат.

Для фізичних осіб.

Закон України “Про податок з доходів фізичних осіб” п.5.3.2.

Суму  коштів  або вартість майна,  переданих платником податку   у   вигляді   пожертвувань або   благодійних   внесків неприбутковим організаціям,  зареєстрованим в Україні,  у розмірі, що перевищує два відсотки,  але не є більшим п'яти  відсотків  від суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року, включаються до податкового кредиту.

Приклад: Ваш оподаткований дохід за звітний рік складає 100 000 гривень. Цей дохід Ви маєте право зменшити від 2000 до 5000 гривень. 

 
УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.