ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнери



Історія створення ВГО «Успішна Україна»

Підсумки роботи Програми "Успішна Україна"

Програма ЮРІЯ БОЙКО "УСПІШНА УКРАЇНА"

11 серпня 2004 року: РЕЗУЛЬТАТИ, ПЕРСПЕКТИВИ, ПЛАНИ

1. Минуло майже чотири місяці з дня обнародування Програми. У житті України настає новий важливий етап: визначилися кандидати президентських перегонів –2004, прийшов час пошуку рішення для всіх громадян країни, у тому числі, для Юрія Бойко і його прихильників.

2. Короткі підсумки чотиримісячної роботи з реалізації семи основних пунктів Програми "Успішна Україна":

  • Юрій Бойко звертався з Програмою "Успішна Україна" й ініціативами щодо її реалізації до більшості провідних українських політиків – особисто і за допомогою листів. Опубліковано більше десятка статей про Успішну Україну, вийшло в ефір кілька телевізійних репортажів. Проведено ряд прес-конференцій та "круглих столів". Виконано значну роботу з популяризації Програми шляхом особистого та віртуального (через Інтернет) спілкування автора з громадянами;
  • "УСПІШНА УКРАЇНА" сьогодні – суспільно-політичний бренд. Проголошена МЕТА – домогтися ШВИДКОГО РОСТУ економіки й добробуту в найближчі 10 років і зробити Україну "європейським тигром" (подібно до "азіатських тигрів" – Кореї, Сінгапуру) – на вустах багатьох політиків і вчених, зустрічаються десятки публікацій на цю тему, а в Програмах деяких кандидатів у Президенти–2004 є відповідні обіцянки;
  • Ідея ОБ'ЄДНАННЯ сил і ресурсів для досягнення мети є безсумнівно співзвучною устремлінням суспільства;
  • Примирити владу і праву опозицію, штучно сформувати два могутніх партійних блоки на базі десятків партій, що їх підтримують, не вдалося, це завдання було зняте ще в червні 2004 року. Однак, задача об'єднання партій у могутні блоки досі є актуальною і необхідною :
    • у липні влада сформувала передвиборний блок – Коаліцію демократичних сил;
    • очевидним є прагнення до об'єднання різних партій , що входять до блоку "Нашна Україна";
  • Комплекс політичних, економічних і соціальних перетворень, включаючи легалізацію (амністію) капіталів, запропонований Юрієм Бойко, позитивно сприймається більшістю громадян і політиків. Багато положень цього комплексу входять до програм кандидатів у Президенти-2004;
  • Зроблено істотний внесок у забезпечення всенародних цивілізованих виборів Президента–2004:
    • Після проведення прес-конференції 27 травня політичним лідерам країни були передані "Декларації про Згоду" і "Відкритий лист". На жаль, представники української політичної еліти відмовилися від участі у "примирному круглому столі";
    • У результаті засідання "круглогостолу" провідних політологів України, проведеного Юрієм Бойко 25 червня, був підготовлений ґрунт для звернення 8 липня політологічних і соціологічних центрів до політичних лідерів України з двома важливими документами: "Меморандумом про чесні вибори" та "Пактом політичної стабільності" (Ю. Бойко брав участь у прийнятті цих документів і підписав "Звер нення до політичних лідерів"). Щоправда, ці документи не були сприйняті провідними політиками – гірші побоювання, висловлені автором "Успішної України" у той день в інтерв'ю "Новому каналу" телебачення, збулися;
    • Наданий момент декілька кандидатів у президенти (В. Ющенко, О . Мороз, П. Симоненко) все одно підписали документи, аналогічні тим, що були запропоновані нами.
  • Не вдалося досягти дійсно швидких перетворень. Ситуація в країні виявилася набагато складнішою.

ВИСНОВОК:

Першу частину своєї місії – "Донести ідеї Програми "Успішна Україна" до політичної, економічної, управлінської еліти країни та до громадськості в цілому", – Юрій Бойко ВИКОНАВ,

другу частину – "Вплинути на представників еліт і мас-медіа у виборі оптимального шляху руху України до успіху й процвітання" – виконав частково.

3. Що робити зараз?

  • Юрій Бойко не бажає ставати партійним лідером чи державним чиновником і не вважає за доцільне створення нової партії;
  • Багато прихильників Програми радять пристати до однієї з існуючих політичних сил, ідеї якої є найближчими до "Успішної України". Але:
    • Навіщо приєднуватися до політичної сили людині, що не прагне до влади?
    • А що Юрій Бойко буде робити разом із прихильниками, які хочуть жити в Успішній Україні, якщо ця політична сила програє вибори? Чекати наступних виборів п'ять років?
    • Значна частина громадян не довіряє жодній політичній силі. Їм потрібні нові ідеї .
  • Утворення громадської організації, громадянського руху консолідації, що прагне до побудови Успішної України - загальнонаціонального проекту – є абсолютно логічним і обґрунтованим у сьогоднішній ситуації. Домагатися мети ця організація чи рух зможе шляхом освіти громадян, підвищення рівня відповідальності жителів України за долю – свою й своєї країни, популяризації ідей успіху, демократії та ринкової економіки, об'єднання існуючих громадських організацій, впливу на політичні сили, тобто використовуючи всі інструменти громадянського суспільства, яке ми хочемо створити.

Юрій Бойко буде дуже вдячним усім громадянам України за висловлювання думок стосовно доцільності створення Всеукраїнської громадської організації "Успішна Україна".

УКР   РУС   ENG
пошук




e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.