ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнериІсторія створення ВГО «Успішна Україна»

Бойко Ю.В. - автор програми "Успішна Україна"

Бойко Юрій Володимирович

Автобіографічна довідка

Народився 22 червня 1953 року в м. Одесі у родині військовослужбовця.

 

Освіта:

У 1970 р. закінчив школу №16 м. Одеси та вступив на перший курс Київського Вищого військового авіаційного інженерного училища (КВВАІУ), котре закінчив у 1975 р. Диплом військового інженера з радіотехніки (з відзнакою).

 

У 1977 році вступив до ад'юнктури КВВАІУ. В 1981 році захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук.

 

У 1993 році пройшов курс навчання в університеті м. Корпус – Крісті (США), диплом із спеціальності «Міжнародна торгівля і митниця».

 

Автор понад 30 наукових праць.

 

У 2004 - 2007 роках надрукував більше 20 статей суспільно – економічного змісту (газети «Бізнес», «День», «Урядовий кур’єр» та ін.).

 

Робота і громадська діяльність:

Під час військової служби займав викладацькі посади у КВВАІУ, Тамбовському ВВАІУ, у Групі радянських військових спеціалістів у Іраку (1986 – 1989 р. ).

 

У 1992 році звільнився із лав Збройних Сил України у званні підполковника, зайнявся приватним бізнесом.

 

З 1992 г – один із керівників компанії «ЛИТЕР», котра весь цей час займає позицію лідера на українському ринку професійних аудіо – візуальних систем (www.leater.com). Зараз Ю. Бойко – президент компанії «ЛИТЕР» (голова наглядової ради).

 

У березні 2004 року започаткував громадський рух «Успішна Україна», який у серпні 2004 р перетворився у Всеукраїнське громадське об’єднання (громадську організацію) «Успішна Україна» (www.uspih.org.ua ), статутною метою якої є сприяння стрімкому розвитку України. Ю.Бойко – Голова правління Об’єднання.

 

У 2005 – 2006 р – член Ради з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України.

 

З 2006 р – член правління Асоціації підприємств інформаційних технологій України (www.apitu.org.ua), голова комітету захисту прав членів Асоціації.

 

Вільно володіє українською, російською, англійською мовами.

 

Партійна належність: був членом КПРС з 1974 г по 1991 р. З 1991 року – безпартійний.

 

Сімейний стан: одружений, четверо дітей.

 

Хобі: гольф, переможець декількох міжнародних турнірів гольфістів – аматорів.

 

E-mail: y.boyko@uspishnaukraina.com.ua

 

 

 

 

 

 

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.